امروز: / الإثنين 20-ذو القعدة-1440 / Monday 2019-July-22

مناسبت روز
پیام روز :

آیت الله مهدوی در همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی : کسی که منتظر صالح است خود باید صالح باشد

حضرت آیت الله مهدوی در همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در میدان امام اصفهان عنوان کرد : کسی که منتظر صالح است خود باید صالح باشد،  انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن پیام عاشورا است

عضو خبرگان رهبری گفت: پیام عاشورا این است  که حسینی عمل کنیم و انقلابی باشیم، اتقلابی فکر کنیم و انقلابی باقی بمانیم و همچون شهدای کربلا در رکاب ولی فقیه زمان باشیم.

آیت الله سیدابوالحسن مهدوی پیش از ظهر امروز در مراسم شیرخوارگان حسینی در میدان امام راحل اظهار کرد: برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی پیام های متعددی دارد.

وی بیان کرد: مادرانی که فرزندانشان را در آغوش گرفته اند سعی می کنند آنها را با تربیت حسینی پرورش دهند، شهدای گمنامی که امروز در خدمتشان هستیم، از دامان مادران زینبی پرورش یافتند.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: این مادران با حضور در جلسات حسینی و با گریه بر حسین به فرزندان خود شیر دادند که موحب شدند تربیت حسینی شوند و در نهایت جان خود را درراه خدا دادند.

وی افزود: مراسم حضرت علی اصغر(ع) پیام دیگری که دارد این است که در عین حالی که عطش فوق العاده ای که آن حضرت داشت ودیگرتوان حرکت دادن دست وپای خود را نداشت، ولی در عین حال آماده دفاع از ولایت بودند.

امام جمعه موقت اصفهان عنوان کرد: این پیام مهم عاشورا و شهادت حضرت علی اصغر(ع) این است که دست از یاوری ویاری رهبرمان را تحت هرشرایطی برنداریم

وی با بیان اینکه شهدا دفاع مقدس که رفتند این چنین بودند،گفت: یکی از توصیه های مهم شهدا توصیه به حفظ عفت وچادر مشکی بانوان است، پیام این حضورها این است که پا دررکاب حضرت بودن را تمرین می کنیم.

آیت الله مهدوی خاطرنشان کرد: کسی که منتظر صالح است خود باید صالح باشد، اگر در انتظار فرج مصلح هستیم خودباید مصلح جامعه باشیم.

وی افزود: پیام عاشورا این است که حسینی عمل کنیم و انقلابی باشیم، اتقلابی فکر کنیم و انقلابی باقی بمانیم و همچون شهدای کربلا در رکاب ولی فقیه زمان باشیم.

امام جمعه موقت اصفهان خاطرنشان کرد: دشمن خیلی امروزه درفضای مجازی وحقیقی تلاش می کند که جوانان را منحرف کندد وافکار را عوض کنند وما رانسبت به دین سست کند وشبهاتی را مطرح می کنند که جامعه را نسبت به رهبر و مسولین بد بین کنند.

وی افزود: پیام کربلاحمایت ویاوری امام زمان(عج) و ولی فقیه زمان تاپای جان است

آیت الله مهدوی ابرازکرد: به تعبیر جاسوسان شاخص ووجه تمایز امت اسلامی ایران با دیگر مسلمانان در سه ویژگی است نخست اینکه شیعیان ایران دهه عاشورا وامام حسین(ع) دارند، دومین ویژگی مردم ایران این بوده که منتظر مصلح جهانی هستند لذا لحظه به لحظه امید به اینده دارند .

وی درتوضیح ویژگی سوم گفت: مردم ایران معتقدند که ولی فقیه به جای حجت الهی هست وفرمان می دهد و واجب الامر می دادند.

عضو خبرگان رهبری تاکید کرد: بنابراین دشمن دستور می دهد برای پیروزی بر امت اسلامی ایران باید تا می توانید شبهه وانحراف وارد مکتب عاشورا وبحث انتظار فرج شیعیان کنید وعلیه ولی فقیه زمانشان شبهه ایجاد کنید .

وی در پایان اذعان کرد: بانوان ما با اراسته شدن به حجاب برتر یعنی چادر مشکی با دشمن مبارزه می کنند، ما هم با شهدای گمنام پیمان می بندیم که تا پای جان خود درراه انقلاب واسلام می ایستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس