امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

اجرای مراسم معنوی اعتکاف توسط هیئت رزمندگان دولت آباد (برخوار)

زهرا قناد مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار، هدف از برگزاری مراسم اعتکاف در این هیئت را خودسازی وایجادفرصت مناجات با خدا دانست و اظهار کرد: هدف از برپایی مراسم معنوی اعتکاف، بویژه برای جوانان در حقیقت تقرب به درگاه پروردگار و تجدید عهد با امام زمان (عج) است.
وی افزود: از دیگر اهداف این مراسم معنوی، طلب دعابرای ظهور حضرت مهدی(عج) و آماده کردن دل های منتظر برای ظهور آن امام عزیز است.

این فعال فرهنگی با اشاره برگزاری مراسم معنوی اعتکاف و ثبت نام از خواهران، عنوان کرد: تعداد و ظرفیت مکان برای شرکت کنندگان خواهر در این مراسم ۲۵۰نفر پیش بینی شده که هم اکنون درحال ثبت نام هستند.

عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان برخوار به تصریح ویژه برنامه ای این سه روز اشاره داشت و گفت: برنامه قرائت قرآن کریم ، دعا و مناجات با خدا، بهره مندی از بیانات سخنرانان و کارشناسان دینی همراه با مداحی مداحان اهل بیت(ع) و انجام اعمال روز آخر این مراسم از برنامه های تدارک دیده شده است.

این فعال فرهنگی نحوه اطلاع رسانی برای ثبت نام معتکفان را از طریق پیامک ها و گروهای فعال تلگرامی و حضور در مدارس بیان کرد و گفت: با دعوت از دانش آموزان علاقمند همچنین تشویق و ترغیب خواهران برای حضور در مراسم اعتکاف بصورت خانوادگی، یکی از اقدامات لازم برای اطلاع رسانی حضور مخاطبان در این مراسم معنوی بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس