امروز: / السبت 18-جماد ثاني-1440 / Saturday 2019-February-23

مناسبت روز
پیام روز :

اعزام ۵۰۰۰ نفر از استان اصفهان به مسجد مقدس جمکران در آستانه نیمه شعبان//اتوبوس ها همان روز اول ثبت نام تکمیل شدند

کاروان منتظران ظهور هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان برای اولین سال است که اقدام به چنین برنامه بزرگی کرده است و این حرکت به پیشنهاد تولیت مسجد مقدس جمکران و ستاد مرکزی هیئت رزمندگان بوده است.

سید علی موسوی مدیر اجرایی ویژه برنامه اعزام زائران آستان مقدس مسجد جمکران در گفتگویی پیرامون این برنامه بیان کرد: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان همزمان با ایام اعیاد شعبانیه و در آستانه ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) که مصادف است با ۱۱ شعبان ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اقدام به اعزام حدود۵۰۰۰ نفر از مردم استان اصفهان در قالب کاروانی به نام منتظران ظهور کرده است.

وی گفت: این حرکت عظیم با هدف ترویج مهدویت و بیان سیره اخلاقی اهل بیت(ع) تشکیل گردیده و تصمیم دارد تا با همت و همکاری همه عاشقان اهل بیت(ع) در ادامه این کار، قدم بزرگی را برای معرفی و سبک زندگی اهل بیت(ع) بردارد.

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با بیان اینکه کاروان منتظران ظهور در روز شنبه ۸ اردیبهشت به مسجد مقدس جمکران اعزام می شود، تصریح کرد: کاروان اعزامی هیئت رزمندگان با حضور مسئولان استان در گلستان شهدای اصفهان بدرقه و برای شرکت در مراسم باشکوه مسجد جمکران اعزام می شوند.

این فعال فرهنگی با اشاره به تعداد ۱۱۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران گرامی اظهارکرد: با همکاری هیئت های رزمندگان شهرستان های استان اصفهان و نهاد های مردمی کاروان منتظران ظهور ایجاد گردیده و کلیه امکانات لازم برای خدمت رسانی به زائران عزیز به صورت مردمی تهیه شده است.

موسوی در ادامه با اشاره به طرح ختم ۱۴ میلیون صلوات برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) عنوان کرد: در این سفر معنوی که با حضور خانواده های معزز شهدا و ایثارگران همراه است، برنامه های فرهنگی، مذهبی متعددی مانند معرفی سیره اخلاقی شهداء عزیز و طرح زیارت به نیت سلامتی و فرج حضرت مهدی(عج) و همچنین به نیابت شهدا، توسط کارگروه های فرهنگی مجموعه هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان تبیین شده و اجرا خواهد شد.

به گفته وی: کاروان منتظران ظهور هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان برای اولین سال است که اقدام به چنین برنامه بزرگی کرده است و این حرکت به پیشنهاد تولیت مسجد مقدس جمکران و ستاد مرکزی هیئت رزمندگان بوده است.

موسوی گفتت:به لطف خدا و با همت همه دوستداران اهل بیت(ع) تا کنون اقدام های خوبی برای برپایی این حرکت عظیم صورت گرفته است.

موسوی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همه فعالان و دستدرکاران این برنامه، تصریح کرد: برنامه هیئت رزمندگان در مسجد جمکران با سخنرانی و اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت حضرت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و قرائت مناجات شعبانیه توسط حجت الاسلام مهدی نیلی پور و مداحی مداحان اهل بیت(ع) مجید صابری، سیدرضا نریمانی و محمدیزدخواستی و اجرای گروه سرود صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس