امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

برای مقابله با تهاجم فرهنگی، باید خانواده ها و جوانان و نوجوانان را متوجه حجمه های دشمن کرد

محمد علی صدیقی مدیر هیئت رزمندگان بویین و میاندشت ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)، به موضوع حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: در هیات رزمندگان شهرستان بویین و میاندشت اقدام های خوبی برای موضوع حجاب صورت گرفته است.

وی افزود: هماهنگی های خوبی در این خصوص با روحانیون و امام جماعت های شهرستان برای سخنرانی پیرامون حجاب و عفاف و همچنین ترویج آن در جامعه به عمل امده است.

عضو فعال جامعه مداحان و هیئات های مذهبی نقش هیات رزمندگان این شهرستان را در ارتباط با ترویج سیره اخلاقی حضرت زهرا(س) در محفل های مذهبی خوب توصیف کرد و گفت: تاکنون در پایگاه ها ی بسیج برادران و خواهران و مساجد برنامه ریزی های خوبی شده است و استقبال خوبی نیز از این جلسات به عمل آمده است

این فعال فرهنگی با اشاره به عملکرد و فعالیت خوب هیات عترت خواهران شهرستان بویین ومیاندشت بیان کرد: هیات عترت خواهران این شهرستان بر اساس جلساتی که خود مجموعه با خواهران دارند، برنامه ریزی داشته اند تا در شب ولادت حضرت زهرا(س) ویژه برنامه ای برگزار کنند.

وی در همین رابطه اضافه کرد: این مراسم ها در مساجد شهر و به طور متمرکز در مصلای بزرگ شهرستان بویین میاندشت بر نامه سخنرانی وجشن برقرار است.
صدیقی یکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی را آشنایی قشر جوان و نوجوان با آسیب ها دانست و اظهار کرد: در ارتباط با این موضوع جلساتی با فعالان هیات عترت خواهران و همچنین هیات امنا ء هیات رزمندگان شهرستان برگزار شده و مصوباتی در دستورکار قرارگرفته است.

وی گفت: برای مقابله با تهاجم فرهنگی، باید خانواده ها و جوانان و نوجوانان را متوجه حجمه های دشمن کرد تا برای مقابله با آن آماده باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس