به گزارش واحد مرکزی خبر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان به نقل از مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران،  در شام روز ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) مراسم مسجد مقدس جمکران با حضور ۵ هزار نفر از اعضای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در شبستان کربلا برگزار شد.

این حرکت عظیم با هدف ترویج مهدویت و بیان سیره اخلاقی اهل بیت(علیهم السلام) انجام شد و اعضای این کاروان با ۱۱۰ دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم به قم و مسجد مقدس جمکران اعزام شدند.

این کاروان با همکاری هیئت های رزمندگان شهرستان های استان اصفهان و نهاد های مردمی کاروان منتظران ظهور عازم قم شد و کلیه امکانات لازم برای خدمت رسانی به زائران به صورت مردمی فراهم شده بود.

برنامه هیئت رزمندگان در مسجد مقدس جمکران با سخنرانی و اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و قرائت مناجات شعبانیه توسط حجت الاسلام مهدی نیلی پور و مداحی مداحان اهل بیت(علیهم السلام) مجید صابری، سیدرضا نریمانی و محمدیزدخواستی و اجرای گروه سرود برگزار شد.

تجلیل از خانواده شهید سرافراز محسن حججی و تنی چند از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.