امروز: / الإثنين 14-شوال-1440 / Monday 2019-June-17

مناسبت روز
پیام روز :

بیانیه هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان به مناسبت نهم دی ماه

هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن نهم دی سالروز بصیرت و میثاق با ولایت بیانیه ای را منتشر نموده است .

بیانیه هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان به مناسبت نهم دی ماه به شرح زیر است :

آمادگی و هوشیاری و حساس بودن یک ملت در قبال شرایط می تواند او را از آسیب ها محفوظ نگه دارد . (امام خامنه ای)

انقلاب اسلامی ایران و مهمترین محصول آن نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون یک موجود زنده است . آسیب های مختلف از زوایای مختلف بر پیکر آن در طول ۴۰ سال حیات پربرکت آن وارد شده است. از جمله حمله نظامی ، عملیات روانی ، تجزیه طلبی ، شایعه پراکنی ، تفرقه افکنی تا جنگ اقتصادی و محاصره اقتصادی و ممانعت علمی و محدودیت سیاسی و … و ملت ایران با مقاومت و ایثار و از خود گذشتگی ، بردباری و حرکت در زمان خود از همه این آسیب ها و مشکلات با موفقیت و عظمت آنها را پشت سر نهاده است و از جمله آن حرکت ۹ دی که در نتیجه مقابله با ۴۰ میلیون و اندی حضور موثر مردم در صحنه و تایید ساختار قانونی و حاکمیتی انقلاب و حکومت جمهوری اسلامی رخ داد و با مقابله با مردم و حاکمیت جولان دادند.

آمریکای جهانخوار و صهیونیسم بین الملل ، منافقین کوردل ، سلطنت طلبان سست عنصر و عوامل و عناصر داخلی شکست خورده و قارون های منطقه اعراب با همراهی همدیگر و ابزار شبکه های اجتماعی و گروهی افراطی در پی آن بودند که حرکت نظام و انقلاب متوقف و یا منحرف نمایند ولیکن با بیداری ملت ایران هوشیاری خواص و امت شهید پرور و آمادگی حضور در صحنه های مختلف و تدبیر مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای با حوادث فتنه گون و ارائه رهنمود های لازم با درایت و شجاعت گذر نموده و سر حلقه های فتنه و آشوب و نا امنی در کشور خنثی نموده و با عظمت و اقتدار حاکمیت انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را تثبیت نمودند.

هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان حضور همه جانبه و آمادگی کامل در حمایت از انقلاب اسلامی و عرصه های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و حضور در عرصه های مختلف تحت تدابیر و فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای را اعلام می دارد .

والسلام

هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان

دی ماه ۱۳۹۷

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس