امروز: / الإثنين 14-شوال-1440 / Monday 2019-June-17

مناسبت روز
پیام روز :

بیانیه هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان در پی استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی

دست قدرت خدا بر سر ملت ایران و نظام اسلامی است . ما هم این دست قدرتمند خدا را احساس می کنیم.(امام خمینی)

هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد و مسئولان در هر سه قوه باید با تلاش ، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند . (امام خامنه ای)

آخرین حربه دشمن در این روز ها را می توان جنگ هوشمندانه ترکیبی نامید. جنگ هوشمندانه بر مبنای به کارگیری توأمان ابزار های جنگ نرم و نیمه سخت طرح ریزی می شود و تلاش دارد با تنوع فشار ها مسئولان کشور را دچار اشتباه محاسباتی کرده و به انفعال ، تغییر رفتار و یا فروپاشی سوق دهد .

در این جنگ ابزار فشار اقتصادی – فشار عملی و فشار روانی و آشوب افکنی سه ضلع مثلثی هستند که به طور همزمان کلید خورده است که با اهداف مشخصی دنبال می شود.

بی تردید آشوب های داخلی و بی ثباتی و آشوب از راه جنگ اقتصادی را دشمن دنبال می کند از طرفی وعده هایی که با گذشت زمان به فراموشی سپرده شود ایجاد بی اعتمادی و نا آرامی مدنی را به دنبال دارد که در این استان مسئله آب ، حق آبه زاینده رود از جمله موضوعات اعتماد زدایی است . عدم شفافیت ، نیازمندی ، وعده های تحقق نیافته ، دستاورد بازگشت حقابه به زاینده رود می باشد و این عوامل باعث شده که نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتصاب کنند.

هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان ضمن آرزوی موفقیت برای نمایندگان عزیز استان همراهی با مردم صبور و قاطع شرق اصفهان در عدم بازگشت حقابه آنان ، اقدام نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در عدم تصویب حقابه و تخصیص بودجه لازم در فعال سازی آینده بخش آبی استان را بخشی از رفع اعتماد زدایی می داند و امید این دارد با استفاده از ابزارهای قانونی و توأمان با حرکت جهادی و انقلابی سعی در ایجاد ثبات وضعیت آب استان کرده و با اقدام عملی و حرکت انقلابی یکی از عمده ترین مشکلات استان که در این شرایط وضعیت آب و حق آبه زاینده رود و رفع خشک بودن بستر زاینده رود می باشد را رفع نمایند .

هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان

آذرماه ۱۳۹۷

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس