امروز: / السبت 18-جماد ثاني-1440 / Saturday 2019-February-23

مناسبت روز
پیام روز :

بیانیه هیأت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه به مناسبت روز جهانی قدس

هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس امسال از روزهای قدس سال‌های گذشته به توفیق الهی قوی‌تر و پر شورتر برگزار خواهد شد
امام خامنه ای

با گذشت ۳۸ سال از ابتکار راهبردی و دور اندیشانه حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان « روز جهانی قدس» اینک آرمان آزادی قدس شریف و حمایت از ملت مظلوم فلسطین، به یک آرمان و مطالبه بین المللی تبدیل شده است. طی این سال ها، شبکه استکبار با محوریت آمریکا و شبکه صهیونیزم با محوریت رژیم صهیونیستی، با کمک عوامل منطقه ای خود از جمله دولتهای مرتجع و وابسته، تلاش های گسترده ای به عمل آوردند تا خط سازش را بر خط و جریان مقاومت، غالب سازند۸ و از رهگذر این سیاست آرمان رهایی قدس شریف را به یک امری محال و دست نایافتنی تبدیل سازند اما بر خلاف این سیاست ظالمانه و شیطانی، در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی و راهبری های راهبردی ولایت فقیه و با تقویت روز افزون محور مقاومت در منطقه، جریان سازش با رژیم کودک کش صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری رنگ باخته و نشانه های آزادی قدس شریف با فرو ریختن رژیم جعلی و غاصب اسرائیل در افق نمایان شده است. روند تحولات در منطقه راهبردی غرب آسیا با دو شاخصه قدرتمند شدن مقاومت و جریان بیداری اسلامی از یک طرف و افت قدرت آمریکا و متحدینش از طرف دیگر، نوید بخش این پیام است که دور نیست

شکست راهبرد عملیات پیش دستانه آمریکا در منطقه با لشکرکشی به دو کشور اسلامی افغانستان و عراق، شکست های راهبردی رژیم غاصب صهیونیستی طی جنگ های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه، ۸ روزه، و ۵۱ روزه، شکست سیاست به راه انداختن جنگ های نیابتی با ماهیت جنگ های قومی و مذهبی در جهان اسلام و خصوصا در کشور های سوریه و عراق، به خاک مالیده شدن بینی آل سعود در یمن مظلوم و قهرمان و اسروزتیصال آل خلیفه و حامیانش در سرکوب ملت مبارز و خستگی ناپذیر بحرین، همگی نشان از آینده ای دارد که در آن، اسرائیل غاصب از صفحه روزگار محو شده است.

محو اسرائیل جعلی و منحوس از صفحه روزگار و جغرافیای سیاسی جهان، با مقاومت و ایستادگی بر آرمان « فلسطین از بحر تا نهر»، رویای کودکانه و زیاده خواهانه صهیونیست ها برای رسیدن به حکومت و قدرت، از « نیل تا فرات » را، برای همیشه در تاریخ دفن خواهد کرد. آری، سهم روز جهانی قدس در شکل گیری و جهت یابی تحولات پیش گفته در منطقه، یک سهم قابل توجه است. روز قدس، روز فریاد علیه آمریکا و اسرائیل غاصب و وابستگان به این جرثومه های فساد همچون وهابیت و آل سعود از یک طرف، و روز دفاع از مظلومین و مستضعفین تحت ستم خصوصا ملت فلسطین از طرف دیگر است. روز قدس، روز اسلام انقلابی و روز نمایش قدرت مستضعفین در برابر مستکبرین است. ملت ایران و دیگر ملل آزادیخواه و عزت طلب خصوصا در جهان اسلام، با آگاهی از شرایط حساس کنونی و مرحله سر نوشت ساز نبرد مستضعفین با مستکبرین در منطقه راهبردی غرب آسیا، راهپیمایی روز جهانی قدس سالجاری را ، پر شورتر و حماسی تر از سال های قبل، برگزار خواهند کرد. جمعه در پیش روی، مردم ایران در جای جای میهن اسلامی، به عنوان پیشگامان رهایی قدس شریف، همدلی و همراهی خود با تمامی مظلومین و مستضعفین جهان و به ویژه ملت مظلوم فلسطین را، به نمایش گذاشته و به جهانیان اعم از دوستان و دشمنان، این پیام را خواهند داد که ملت ایران هرگز از سیاست اصولی خود مبنی بر دفاع از آرمان رهایی قدس شریف به عنوان مسأله اول جهان اسلام، فاصله نخواهند گرفت. سیاست و راهبرد دفاع از مظلوم و ایستادن در برابر ظالم، دفاع از فلسطین و مقابله با صهیونیزم جنایتکار، یک سیاست و راهبرد اسلامی و انقلابی و بخشی از هویت ملت مؤمن ایران است. ملت ایران، پیرو آن امامی است که فرمود : «کونوا لِلظّالِمِ خَصمًا وَ لِلمَظلُومِ عَونًا» آری روز قدس، ریشه در این سخن مولای متقیان علی علیه السلام دارد که فرمود : « دشمن ظالم و یاور و پشتیبان مظلوم باشید.» آیا ظالم تر از آمریکا، رژیم صهیونیستی و متحدین این جرثومه های فساد و تباهی، وجود دارد؟ آیا مظلوم تر از ملت فلسطین وجود دارد؟

هیأت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه همگام با آحاد مردم همیشه در صحنه، با حضورپرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، به وظیفه اسلامی و انقلابی خود عمل خواهند کرد و با آرمانهای امام و رهبری و خصوصا آرمان رهایی قدس شریف، تجدید میثاق می نمایند.

۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۷برابر با ۷۸رمضان ۱۴۳۹

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس