امروز: / الأربعاء 27-جماد أول-1441 / Wednesday 2020-January-22

مناسبت روز
پیام روز :

بیانیه هیات رزمندگان اسلام استان اصفهان در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

رزمندگان اسلام استان اصفهان در پی شهادت اسطوره مبارزه با تروریسم، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس و دیگر شهدای همراه ایشان بیانیه‌ای صادر نمود.

إِنَّ الَّذينَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلائِکَةُ أَلاَّ تَخافُوا وَ لا تَحْزَنُوا وَ أَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتي‏ کُنْتُمْ تُوعَدُونَ

سوره : فصلت –آیه ۳۰

همه دوستان و نیز همه دشمنان  بدانند خط جهاد  مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است . امام خامنه ای(مدظله العالی)

سردار عزیز حاج قاسم نهال جهاد ومبارزه و مایه عزت و عظمت ملت نستوه ایران ، امت واحده اسلام و محورقدرتمند و پیروز مقاومت بود.

اگر چه شهادت ایشان و همراهانشان به ویژه ابومهدی المهندس ضایعه عظیم و فراموش نشدنی و فقدان بزرگ بر پیکره جهان اسلام است ولیکن انتقام سختی را برای جنایت کاران و حامیان و مدافعان این حرکت ابلهانه و تروریستی بدنبال خواهد داشت ، بی شک ما این حق را برای خود وظیفه می دانیم .

خون پاک سردار دلها ، حاج قاسم عزیز، سپهبد بسیجی جان برکف ، سالار مردم مقاوم ایران اسلامی و فرمانده شجاع جبهه مقاومت وآلام دلهای امت واحده اسلامی سبب میگردد درخت مقاومت باردیگر آبیاری شده و نابودی سریع وعاجل آمریکای خون آشام و صهیونیسم نادان را بدنبال خواهد داشت و به سرعت آن می افزاید .

امروز خواسته امت جهان اسلام ، مردم شجاع و نستوه ایران و رزمندگان قدرتمند جبهه مقاومت از دولتمردان و مسئولین جمهوری اسلامی ایران و از سازمانهای بین المللی جهانی و مدافعین حقوق بشر این است که انتقامی سخت از آمریکای خونخوار و متحدان وابسته او که در این حرکت نا بخردانه سهیم  بوده اندگرفته شود و هرگونه قصور و کوتاهی در این امر با خشم بی امان جان بر کفان جهادی امت اسلام همراه خواهد بود ،آینده نزدیک طومار هر گونه ظلم و ستم بر گستره زمین را در هم پیچیده و با ید واحده موجبات ظهور حضرت مهدی موعود را فراهم می نماید. .و تحقق آیه شریفه وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَي الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ را عینیت می بخشد و سربازان جان بر کف حضرت مهدی موعود(عج) همه همچون حاج قاسم عزیز آماده لبیک گویی به ندای بزرگ سکاندار انقلاب جهان اسلام مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی سید علی خامنه‌ای بوده و با جان ودل ، اهل و مال وعیال خود با شجاعت و شهامت تا سرحد شهادت فرامین آن قائد اعظم را لبیک گو خواهند بود .

                                                                                                                                     والسلام

هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس