امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

تقدیر از مادران نمونه هیئت بویژه مادران و همسران شهدای مدافع حرم در دستور کار هیئت پیروان عترت دولت آباد

زهرا قناد مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان دولت آباد برخوار اقدام های این هیئت برای ترویج حجاب در جامعه را مفید و ضروری دانست و اظهار نمود:. در ارتباط با موضوع اهمیت حجاب، اقدام های خوبی مانند برگزاری همایش عفاف وحجاب و همچنین تهیه کتاب و اهداء به بانوان وکودکان صورت گرفته است.

این فعال فرهنگی نهادینه کردن فرهنگ حجاب درکودکان را مهم دانست و اضافه کرد : با همکاری شهرداری دولت آباد، تعداد ۱۰۰  جلدکتاب در ارتباط با این موضوع تهیه شده و به دختران نونهال در ویژه برنامه ای هدیه داده شد.

عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان برخوار با بیان اینکه هیئت ها می توانند با برپایی همایش ها، جذب جوانان ،تهیه بروشور و همچنین بیان فرمایشات و ویژگی های حضرت زهرا(س)، اقدام به ترویج سیره اخلاقی آن بانوی مهربانی ها کنند، تصریح کرد:. هیئت ها می توانند با دعوت ازسخنرانان توانمند به بیان و معرفی زندگی عبادی، سیاسی. اخلاقی و همچنین همسرداری حضرت زهرا(س) بپردازند.
وی افزود: در جلسه ها و ویژه برنامه ها ضمن بیان سیره اخلاقی حضرت زهرا(س)، از مادران وهمسران معظم شهداتجلیل به عمل آید.

عضو فعال هیئت پیروان عترت شهرستان برخوار یکی از اقدامات این مجموعه در روز ولادت حضرت زهرا(س) را تقدیر از مادران نمونه این هیئت بویژه مادران و همسران شهدای مدافع حرم و فاطمیون بیان کرد و افزود: در این روز با دعوت ازسخنران توانمند حوزه به بیان نقش و رسالت مادرومعرفی ابعادزندگی سرتاسرمبارزه وجهادوهمسرداری وتربیت نیکوی آن حضرت  پرداخته می شود و برنامه ای مناسبی همراه با مدح و مولودی خوانی مداحان اهل بیت(ع) واجرای گروه سرودمدافعان حرم توسط دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی دولت اباد وپذیرایی انجام می گیرد.
مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار در ارتباط با همین موضوع تصریح کرد: از دیگر فعالیت های هیئت در روز مادر، دیدار با خانواده معظم شهدا و همچنین دیگر برنامه ها است.

راهکارهای مناسب در ترویج حجاب و عفاف:
۱- ایجادکانون ازدواج بخصوص تسهیل درا دواج آسان به منطور جلوگیری ازفساد
۲- اهمیت ودقت خانواده بربحث حجاب دختران خود.
۳- تقویت باورهای دینی وتوجه به حرمت بی حجابی وعواقب ان توسط خانواده.
۴- تهیه فیلمهای خانوادگی آموزنده ومذهبی وخانوادگی بصورت سریالی پی درپی که این به عهده صدا و سیما بوده که خانواده ایرانی خود را ازماهواره هاوسریالهای خارجی وفارسی زبان بی نیاز و اشباع پندارد.

 

با آرزوی داشتن خانواده های عدیده اسلامی ایرانی مقید بشونات دینی وپیروی ازسیره واقعی اهلبیت وسلامتی رهبرعزیزمان.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس