امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

تقویت برنامه های فرهنگی در هیئت ها باید بطور جدی پیگیری شود

محمد علی صدیقی مدیر هیئت رزمندگان اسلام وکانون مداحان شهرستان بویین میاندشت، در خصوص مقابله با تهاجم فرهنگی در فضای مجازی، اضهار داشت: تقویت برنامه های فرهنگی در هیئت ها باید بطور جدی پیگیری شود و از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص راه کار های مقابله با تهاجم فهرنگی و هجمه های دشمنان اسلام بهره برداری کرد.

مدیرکانون مداحان شهرستان بویین میاندشت افزود: مقام معظم رهبری از سال های پیش تذکر دادند که دشمن درصدد ضربه زدن است، لذا با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب ما باید آگاه باشیم.

وی گفت: هیئت رزمندگان در بحث فرهنگ سازی و مقابله با تهاجم فرهنگی با تشکیل جلسه های روشنگری و استفاده از سخنرانان مجرب نقش خوبی را تا کنون ایفا کرده است.

صدیقی مدیر هیئت رزمندگان اسلام بویین و میاندشت با بیان اینکه تشکیل اطاق های فکر و اندیشه ورزی با حضور جوانان فعال و متعهد یکی از اقدام های لازم برای ایجاد بصیرت افزایی است، اظهار کرد: ایجاد کانون های اندیشه ورزی و شناسائی ترفندها و توطئه های استکبار، ارائه راه کار های متناسب با شرایط موجود در شهرستان یکی از اقدامهای صورت گرفته برای ایجاد بصیرت افزایی و مقابله با آسیب ها است.

وی ایجاد ارتباط مستمر به وسیله کانال های معتبر در فضای مجازی و ارسال اخبار واطلاعات صحیح و لازم در خصوص تهدیدها و آسیب ها را از دیگر اقدام های بصیرت افزایی دانست و تصریح کرد: آگاه سازی کاربران به منظور بازی نکردن در پازل دشمن، جلسه های مشاوره در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از نکات مهمی است که مجموعه ها باید همیشه برای جوانان داشته باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس