امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

حضرت علی(ع) بهترین الگو برای جوان هاست//مراسم معنوی اعتکاف و بزرگداشت مقام حضرت علی (ع) توسط هیئت رزمندگان بویین میاندشت

محمد علی صدیقی مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین و میاندشت با اشاره به ویژه برنامه ولادت حضرت علی(ع) در این هیئت اظهار کرد: هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین و میاندشت، برای جشن ولادت حضرت علی(ع) برنامه ریزی های لازم را با اعضاء هیئت عترت خواهران این مجموعه و همکاری دیگر هیئت های مذهبی شهر انجام داده است.

وی افزود: در این ویژه برنامه جشن، برنامه های اعم برگزاری مسابقات فرهنگی، سخنرانی سخنرانان مدعو و مولودی خوانی مداحان اهل بیت(ع) تدارک دیده شده است.

این فعال فرهنگی، مذهبی به نقش پدران در تربیت فرزندان اشاره داشت و گفت:‌ پد‌ران عزیز باید‌ د‌ر امر تربیت، نگهد‌اری، رشد‌ و شکوفایی فرزندان نقش و مشارکت د‌اشته باشند‌

وی افزود:. پد‌رانی که توجه بیشتری د‌ر تربیت فرزندان د‌اشته ‌اند‌، فرزند‌ان آنها علاوه برد‌اشتن رفتار مسئولانه، حسن مسئولیت پذیری بالاتری د‌ر مورد‌ رفتار خود‌شان د‌اشته اند.

عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان بویین ومیاندشت با بیان اینکه حضرت علی(ع) بهترین الگو برای جوان ها و نوجوان های پسر است، اظهار کرد: آنچه مي تواند يك جوان را به شور بياورد، ديدن حماسه آفريني های كسي است كه به او علاقمند است، حال چه كس ديگري را سراغ داريد كه به اندازه اميرالمؤمنين حضرت علی(ع) حماسه آفريده باشد، پس قطعا بهترین الگو برای جوانان و نوجوانان پسر، حضرت علی(ع) است.

صدیقی با اشاره به اینکه مراسم معنوی اعتکاف شهرستان بویین و میاندشت در مسجد جامع حضرت ولی عصر(عج) و مسجد جامع المهدی برگزار می شود تصریح کرد: هیئت رزمندگان بویین و میاندشت در ارتباط با مراسم معنوی اعتکاف به مجموعه های برگزار کننده مراسم اعتکاف در این دو مسجد، کمک و همراهی می کند.

این فعال فرهنگی ویژه برنامه های این ایام را تلاوت قرآن کریم، بیان احکام و سخنرانی توسط سخنرانان حوزه و مسئولین مربوطه در اعتکاف بیان کرد و گفت: دیگر اقدام های لازم در این خصوص برای جذب جوانان تهیه بروشورهای تبلیغی است و با همکاری پایگاه های بسیج شهر و روستا برنامه ریزی های لازم شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس