به گزارش روابط عمومی هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان مراسم باشکوهی در مسجد مقدس جمکران،  در شام ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) و در آستانه ولادت حضرت مهدی(عج) با حضور ۵ هزار نفر از عموم مردم و اعضای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در شبستان کربلا برگزار شد.

حرکتی عظیم با هدف ترویج مهدویت و بیان سیره اخلاقی اهل بیت(علیهم السلام)

این حرکت عظیم با هدف ترویج مهدویت و بیان سیره اخلاقی اهل بیت(علیهم السلام) انجام شد و اعضای این کاروان با ۱۱۰ دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم به قم و مسجد مقدس جمکران اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی هیات رزمندگان با اشاره به طرح ختم ۱۴ میلیون صلوات برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) عنوان کرد: در این سفر معنوی که با حضور خانواده های معزز شهدا و ایثارگران همراه است، برنامه های فرهنگی، مذهبی متعددی مانند معرفی سیره اخلاقی شهداء عزیز و طرح زیارت به نیت سلامتی و فرج حضرت مهدی(عج) و همچنین به نیابت شهدا، توسط کارگروه های فرهنگی مجموعه هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان تبیین شده و اجرا خواهد شد.

ختم ۱۴ میلیون صلوات برای تعجیل در فرج امام زمان(عج)

کاروان منتظران ظهور هیات رزمندگان اسلام استان اصفهان با همکاری هیئت های رزمندگان شهرستان های اصفهان و نهاد های مردمی کاروان منتظران ظهور عازم استان قم، شد و کلیه امکانات لازم برای خدمت رسانی به زائران به صورت مردمی فراهم شده بود.

برنامه هیئت رزمندگان در مسجد مقدس جمکران با سخنرانی و اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و قرائت مناجات شعبانیه توسط حجت الاسلام مهدی نیلی پور و مداحی مداحان اهل بیت(علیهم السلام) مجید صابری، سیدرضا نریمانی و محمدیزدخواستی و اجرای گروه سرود برگزار شد.

تجلیل از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم

لازم به ذکر است تجلیل از خانواده شهید سرافراز محسن حججی و تنی چند از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.

گفتنی است دراین مراسم زائران گرامی ضمن حضور و بهرمندی از برنامه های تبیین شده، از لحظات زیبای این مراسم در شبستان کربلا تصاویر دیدنی ارسال کردند.

انتهای پیام/رزمندگان اسلام اصفهان