امروز: / الخميس 04-رجب-1441 / Thursday 2020-February-27

مناسبت روز
پیام روز :

خدمت رسانی روزانه به زائرین امام حسین (ع) در موکب های هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان

مدیر هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان گفت : امسال نیز همانند سال های گذشته و با وسعت بیشتر در موکب های هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان آماده خدمت رسانی به زائرین اربعین هستیم .

محمد نادرالاصلی مدیر هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان با اشاره به فعالیت های هیأت رزمندگان اسلام در برپایی موکب و پذیرایی از زائرین اربعین در سال های گذشته گفت : هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان امسال نیز برنامه ویژه ای برای خدمت رسانی وسیع به زائرین اربعین در شهر کربلای معلی ، مرز مهران و مرزمیرجاوه استان سیستان بلوچستان (برای زواره غیر ایرانی ، پاکستانی و …) دارد .

نادرالاصلی گفت : هیأت رزمندگان اسلام استان اصفهان در سال جاری اقدام به برپایی دو موکب به طور متمرکز در مرز مهران و مرز میر جاوه  از روز ۱۷ ام مهرماه تا بعد اربعین ۹۸ و یک موکب با همکاری سایر نهادهای فرهنگی شهر اصفهان ، در شهر کربلای معلی (شارع شهدا) با امکانات مختلف اعم اسکان ، پذیرایی ، خدمات فرهنگی و … و امکان ارائه خدمات به بیش از ۵۰۰۰ زائر اربعین نموده است .

وی اضافه کرد : با استفاده از تجارب سال های گذشته امسال سعی شده که نحوه خدمت رسانی به زائرین بهبود یابد و توانایی ارائه خدمات به نحو احسن و به تعداد زیادی از زائرین را داشته باشیم.

هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس