امروز: / الثلاثاء 15-ذو الحجة-1441 / Tuesday 2020-August-4

مناسبت روز
پیام روز :

سنگرهای مقابله با دشمن تا پشت سواحل مدیترانه رسیده است

فرمانده سپاه استان اصفهان گفت: تمام امکانات و اقدامات آمریکا در ۴۰ سال گذشته به کار گرفته شد تا امنیت رژیم صهیونیستی برقرار باشد، اما به لطف خدمات این شهید و شهدای مدافعان حرم سنگرهای مقابله با دشمن تا پشت سواحل مدیترانه رسیده است.

به گزارش رزمندگان؛ سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا امشب در مراسم بزرگداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در یزدانشهر نجف آباد بیان کرد: حاج قاسم فردی مومن، انقلابی و ولایت مدار به شمار می رفت به طوری که هم پیرو و هم همراه ولایت بود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان ادامه داد: این سردار یک عارف به تمام معنا، قاری قرآن و مداح بود و همچنین ۴۱ سال تمام ننشست و همواره به کشور و اسلام خدمت کرد.

وی افزود: سردار سلیمانی در ایام فاطمیه سال گذشته به دوستان خود گفته بود که من ایام فاطمیه سال آینده نخواهم بود و این نشان از عظمت این شهید دارد.

سردار فدا خاطر نشان کرد: حاج قاسم سلیمانی در هیچ دانشگاه نظامی درس نخوانده بود، اما از بسیاری از سران نظامی متبحرتر بود؛ او عاشق مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی بود و خود را مدافع مردم مظلوم منطقه و مردم مناطق محروم می دانست.

وی تصریح کرد: او همیشه همراه خانواده شهدا و عاشق شهدا بود، هر کجا که می رفت از شهدا استمداد می کرد تا واسطه ای شوند که شهادت نصیب او شود؛ حاج قاسم هر ماه به اصفهان می آمد و بر سر مزار پاک شهید حاج احمد کاظمی می نشست.

فرمانده سپاه استان اصفهان ابراز کرد: قاسم سلیمانی یک اسوه و الگو بود و در سن ۲۲ سالگی وارد جنگ شد؛ او در ابتدای جنگ در خوزستان مستقر شد و از سال ۶۰ فرماندهی تیپ ثارالله و سال ۶۱ که تیپ به لشکر تبدیل شد فرماندهی این لشکر را بر عهده گرفت، این لشکر هم سطح لشکر ۸ و ۱۴ در عملیات های مهم خط شکن فعال بود.

سردار فدا گفت: قاسم سلیمانی در جنگ در کنار حسین خرازی و احمد کاظمی می جنگید و در ادامه هم پرچم مبارزه را بر زمین نگذاشت، او پس از جنگ به سیستان رفت و فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی شد؛ از سال ۷۶ هم با حکم فرمانده کل قوا سپاه قدس به ایشان به عنوان دومین فرمانده این نیرو واگذار شد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) تصریح کرد: زمانی که سردار سلیمانی این نیرو را تحویل گرفت اطراف ایران سرشار از حمله به کشورها و ناامنی بود،  حاج قاسم بود که باعث شد آمریکا در برابر عراق در جنگ فرسایشی در باتلاق فرو برود، در واقع آمریکا انتقام تمام شکست های خود را گرفت.

وی خاطر نشان کرد: سران آمریکا به دنبال خاورمیانه جدید بودند تا همه مطیع آن ها باشند و از طرفی می خواستند دولت هایی حامی خود به وجود بیاورد، اما سردار سلیمانی بود که در مقابله این اقدامات ایستاد و تانک های پیشرفته و مجهز مرکاوا را در لبنان زمین گیر کرد.

سردار فدا ادامه داد: این بزرگ مرد گروه های تکفیری را در منطقه خاک کرد و شکست داد و آن ها را از اطراف کربلا و سامرا و کاظمین و بغداد دور کرد؛ در حالی که داعش تا پشت دروازه های بغداد رسیده بود.

وی افزود: جبهه مقاومت و بسیج جهان اسلام با اقدامات این فرمانده تقویت شد و حشدالشعبی در پی این کارها در عراق ایجاد شد.

سردار فدا گفت: از روز جمعه تا به حال کشور آرام و قرار ندارد، جمعیت زیادی هم در کشورهای دیگر گرد هم آمدند و در پی این کارها به زودی طومار آمریکا در هم خواهد پیچید.

وی اذعان داشت: آمریکا کُردها را در خاک عراق تحریک کرد، اما حاج قاسم سلیمانی مانع تجزیه و ایجاد اختلاف در عراق شد.

فرمانده سپاه استان اصفهان خاطر نشان کرد: تمام امکانات و اقدامات آمریکا در ۴۰ سال گذشته به کار گرفته شد تا امنیت رژیم صهیونیستی برقرار باشد، اما به لطف خدمات این شهید و شهدای مدافعان حرم سنگرهای مقابله با دشمن تا پشت سواحل مدیترانه رسیده است.

وی ادامه داد: ایرانی‌ها در طول تاریخ دو بار به سواحل مدیترانه رفتند، یک بار قبل از اسلام و یک بار هم در شرایط کنونی این اتفاق افتاد؛ این چیزی به غیر از شجاعت و درایت و قابلیت سردار سلیمانی و هدایت مدبرانه رهبر انقلاب نبود.

سردار فدا ابراز داشت: ترامپ اعتراف کرد ۷ تریلیون دلار در منطقه خرج کرد و گفته که ۳۰ سال طول می کشد تا کسی بخواهد داعش را از بین ببرد، اما حاج قاسم این صحبت ها را نقش بر آب و داعش را نابود کرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: خون قاسم سلیمانی باعث وحدت ملی و همچین اتحاد ایران و عراق شد.

وی افزود: در همین یزدانشهر و نجف آباد که همیشه مردم آن پشتیبان نظام و انقلاب بود و همچنان خواهند بود، برخی دشمنان سوء استفاده کردند؛ حوادثی که به واسطه مسائل بنزین در کشور رخ داد و دشمن می خواست سوء استفاده کند با خون قاسم سلیمانی گویا آبی روی آتش ریخته شد و تمام نقشه های دشمنان نقش بر آب شد.

سردار فدا در این مراسم تصریح کرد: روز جمعه ارمنی های اصفهان در گلزار شهدا برای حاج قاسم گریه می کردند، مرحبا به حاج قاسم و مرحبا به مردم ایران که خوب از ایشان تجلیل کردند.

فدا خاطر نشان کرد: با شهادت سپهبد سلیمانی راه مقابله با رژیم صهیونیستی تقویت و همچنین سرعت شمارش نابودی اسرائیل و آمریکا دو چندان خواهد شد؛ حاج قاسم به دست تروریست ترین دولت و احمق ترین انسان های زمین به شهادت رسید.

وی افزود: چند روز گذشته نتوانستیم از حجم درخواست جوانان برای اعزام به جبهه مقاومت بربیابیم؛ قاسم سلیمانی عاشق شهادت بود و می دانست که این بالاترین عاقبت به خیری است، با شهادت حاج قاسم هزاران رویش ایجاد خواهد شد و آن ها خط نظام و انقلاب را ادامه خواهند داد.

سردار فدا گفت: خوشحالی ضد انقلاب و مزدوران آمریکایی لحظه ای و زود گذر است و طولانی نمی شود، انتقام سختی در زمان و مکان و جغرافیای مناسب خواهیم گرفت.

فزمانده سپاه استان اصفهان ادامه داد: راه مقاومت و خط مبارزه با رژیم صهیونیستی و آل سعود و آمریکا در دل منطقه دو چندان خواهد شد و ان شاءالله فرمانده جدید نیروی قدس و رزمندگان مختلف جبهه مقاومت چنان ضربات کاری به آمریکا وارد خواهند کرد که روز روشن آن ها به شب تیره و تار تبدیل خواهد شد.

سردار فدا گفت: مسلّم بدانید شاگردان و رزمندگان قاسم سلیمانی آرمان و پرچم مبارزه با استکبار را بر زمین نمی گذارند، ما پاسداران و رهروان راه شهدا و شما مردم حاضر در صحنه عهد و پیمان بستیم که راه را به سرانجام خواهیم رساند.

وی در پایان اعلام داشت: اگر کربلای دیگری برپا شود ۲۰ میلیون قاسم آماده اند.

 

هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس