امروز: / الأربعاء 19-شعبان-1440 / Wednesday 2019-April-24

مناسبت روز
پیام روز :

فعالان مذهبی بدون اعمال سلیقه های تنگ نظرانه ، در خط ولایت انجام وظیفه کنند

علی اصغر شیخی مدیر اجرایی هیئت رزمندگان شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه هیات رزمندگان باید با توکل بخدا همیشه و مستمر در صحنه های فرهنگی واجتماعی فعال باشند گفت: هیئت های رزمندگان اسلام از فرصت هایی که در این عرصه در محل های زندگی آنها مهیا می شود حداکثر بهره برداری را داشته باشند و سعی کنند با ارائه طرح و برنامه های عملی، ابتکار عمل را در دست داشته باشند.

وی افزود: فعالان مذهبی ما بدون اعمال سلیقه های تنگ نظرانه و منفعلانه، در خط ولایت انجام وظیفه کنند و در این مسیر با جوانان حشر و نشر داشته باشند.

شیخی ارتباط فعالان هیئت های رزمندگان با جوانان و نوجوانان را حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: فعلان مذهبی با جوانان و نوجوانان باید مهربانانه برخورد کنند، درد دلشان را بشنوند و با سعه صدر و گشاده رویی با آنها به گفتگو بنشینند و با زبان خودشان بصیرت افزایی کنند.

این فعال فرهنگی، مذهبی با بیان اینکه، معیار در عملکرد هیات، ارزشها و آرمان های اسلامی و انقلابی است، تصریح کرد: سعی کنیم بینش و آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهیم و مراقبت های لازم را داشته باشیم.

وی گفت: در همه حال به ویژه انجام وظایف، خود را در محضر خداوند، امام زمان(عج) و شهدا ببینیم که اگر این توجه حاصل بشود، خداوند بصیر وتوانا، ما را در انجام تکالیف هدایت و کمک خداهد کرد.

عضو فعال هیئت رزمندگان در پایان با اشاره به اینکه باید آگاهانه وخالصانه بدون عیچ غل و غشی در مسیر ارزشمند فرهنگی و مذهبی با استعانت از خداوند قدم برداریم گفت: به لطف خدا و با استفاده از فرصت موجود در فضای مجازی در حد وسیع فعالیت کرد ایم و یک جلسه اختصاصی برای علاقه مندان با موضوع هنجارشکنی های انجام شده از منظر حقوقی با حضور دادستانی شهرستان در این هیئت برگزار شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس