امروز: / الثلاثاء 19-ذو الحجة-1440 / Tuesday 2019-August-20

مناسبت روز
پیام روز :

لباس سبز پاسداری مقدمه ای برای ردای سرخ شهادت در راه خدمت است

سردارسرتیپ دوم  غلامرضا سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار صاحب نیوز به مناسبت میلاد فرخنده امام حسین(ع) و روز پاسداردر تشریح شاخصه های پاسدار انقلابی اظهار کرد: این میلاد مسعود و اعیاد شعبان معظم را به همه خواهران و برادران پاسدار و بسیجی تبریک و تهنیت می گویم.

وی با بیان اینکه همانطوری که از نام این روز مشخص است میلاد امام حسین(ع) به این دلیل که آن امام، بزرگ پاسدار اسلام بودند و با همه هستی خود از اسلام پاسداری کردند، روز پاسدار نامگذاری شده است، تصریح  کرد: یک پاسدار بایستی هم در زمینه مشی زندگی، هم در زمینه خدمتگذاری و در خدمت مردم بودن و هم در زمینه مجاهدت برای تحقق اهداف اسلام ناب، حضرت اباعبد الله الحسین (ع) را الگو قراردهد.

فرمانده سپاه  صاحب الزمان(عج)استان اصفهان عنوان کرد: همچنین پاسدار انقلابی باید در زمینه مبارزه با ظالمان و دفاع از مظلومان حضرت اباعبد الله الحسین(ع) را اسوه خود قرار بدهد.

وی ابراز کرد: این نامگذاری، نامگذاری با مفهوم متعالی و عمیقی است و اگر دراین راه؛ پاسداری که حسینی زندگی می کند، حسینی مبارزه می کند و حسینی از ارزش های اسلام دفاع می کند آرزو شهادت در راه خدا و پوشیدن ردای سرخ شهادت را چون حضرت امام حسین (ع) داشته باشد شایسته و بایسته است.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: همه ابعاد زندگی، مبارزه، سیره و شهادت حضرت امام حسین (ع) برای پاسداران الگو هست و همه امیداوریم لباس سبز پاسداری مقدمه ای برای پوشیدن ردای سرخ شهادت در راه خدمت به اسلام ومسلمین باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس