امروز: / الأربعاء 27-جماد أول-1441 / Wednesday 2020-January-22

مناسبت روز
پیام روز :

ماجرای تجمع اعتراضی دیشب مردم اصفهان چه بود؟

دیشب مردم اصفهان در اعتراض به دخالت سفیر انگلیس در کشور و همدردی با خانواده های حادثه هواپیمایی اوکراین توأم با حمایت از نیروهای انقلابی تجمع بزرگی را رقم زدند.

 

به گزارش رزمندگان؛ اتفاقاتی که در روزهای اخیر افتاد فراز و نشیب های زیادی در رسانه ها به وجود آورد. مردم پس داغ سننگین شهادت سپهبد سلیمانی خبر سقوط هواپیمای اوکراینی را شنیدند؛ خبری که فرصتی شد برای رسانه و چهره های منحوس غربی تا بار دیگر موج سواری کنند و یا به قول خودمان ار آب گل آلود ماهی بگیرند. اما مردم خوب می دانند که حساب های این چنینی را از هم جدا کنند. شب گذشته حدود ساعت ۲۱ بود که مردم رفته رفته در میدان انقلاب اصفهان تجمع کردند.

 

هر دقیقه ای که می گذشت بر جمعیت مردم اضافه می شد تا این که بسیاری حرف های خود را با پلاکاردهای دست گرفته می زدند.

 

یکی از مهم ترین خواسته ها و صحبت های مردم در شب گذشته اخراج قاطعانه سفیر بریتانیا بود. چرا که او در تجمع تهران برای دقایقی دستگیر شد و این که آن جا چه می کرده جای بسی سوال است. واکنش جالبی هم در میان مردم از ترس و وحشت این سفیر در هنگام دستگیری دیده شد و فردی پوشکی در دست داشت.

 

مردم شعارهایی مانند برادر سپاهی حمایت ، حمایت – سفیر روباه پیر اخراج باید گردد – فرصت طلب حیا کن ، مملکتو رها کن –  ،دشمن ما آمریکاست سر می دادند و قدمی از خواسته های خود عقب نشنینی نکردند. مردم اصفهان مقاومت خود در برابر سوءاستفاده های رسانه ای و جریان سازی های دشمن را نشان دادند و محکم مقابل این حرکات مشکوک ایستادند.

هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس