امروز: / الخميس 24-ربيع أول-1441 / Thursday 2019-November-21

مناسبت روز
پیام روز :

همه امکانات برای زائران توسط موکب‌ها در مرز مهران فراهم شده است

حسن اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به عبور انبوه زائران از مرز مهران اظهار داشت: استان اصفهان همچون سال‌های گذشته با برپایی سه موکب در مرز مهران در حال خدمت‌رسانی به زائران امام حسین (علیه السلام) است.
مدیر موکب حضرت زهرا (سلام الله علیها) در مرز مهران گفت: با وجود این‌که امسال نسبت به سال گذشته جمعیت زائران دو یا سه برابر شده است، اما همه امکانات در مرز مهران برای زائران فراهم شده و در این راه خادمان مردم با نهایت صداقت و سلامت نفس در حال خدمت‌رسانی هستند.
وی با بیان این‌که امروز در مرز انبوه خدمات توسط موکب‌های کشور به زائران انجام می‌شود، افزود: ۷ موکب استان اصفهان انواع خدمات اسکان، پذیرایی، تسهیل عبور و مرور، کارهای فرهنگی، راهنمایی و تشویق و پیگیری رفع مشکلات مردم را انجام می‌دهند.
اسماعیلی با اشاره به این‌که امروز مجموعه هیأت رزمندگان با استقرار۳ موکب در سه نقطه مرز و با پذیرایی‌هایی میان وعده مردم را آماده کرده تا خودشان را به مرز برسانند، تصریح کرد: در زمینه دوخت و دوز، این هیأت دوزنده‌های ماهری را مستقر کرده تا کوله‌پشتی و لباس‌های زائران را در صورت پاره شدن ترمیم کنند.
مدیر موکب حضرت زهرا (سلام الله علیها) در مرز مهران با تأکید بر این‌که همه مقدمات برای زائران فراهم است و این عشق و ارادت مردم قطعا از سوی امام حسین (علیه السلام) بی پاسخ نمی‌ماند، ادامه داد: مردم این حرکت را ادامه دهند، خادمان در حال انجام وظیفه هستند.
وی با بیان این‌که یکی دیگر از خدمت‌های هیأت رزمندگان در مرز میرجاوه است، خاطرنشان کرد: مجموعه هیأت رزمندگان با ایجاد موکب زائران را بدرقه می‌کند و زائرانی که به مرز مهران رسیدند می‌بینند که از میرجاوه تا مهران و از مهران تا کربلا هیأت رزمندگان در حال خدمت‌رسانی به زائران امام حسین (علیه السلام) است.
لینک خبر در خبرگزاری فارس:
https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980722000287

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس