امروز: / الثلاثاء 19-ذو الحجة-1440 / Tuesday 2019-August-20

مناسبت روز
پیام روز :

هیأتی‌‌‌‌‌ها در خط‌ مقدم کمک‌رسانی به سیل‌زدگان

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس،  ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ بر اثر بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان و مازندران سیل جاری شد و موجب خسارت‌های مالی برای ساکنین این استان‌ها شد. در استان گلستان، شهرهای گنبدکاووس، آق قلا، بندر ترکمن و گمیشان و … که در مسیر رودخانه‌های قره‌سو و گرگان رود قرار داشتند خسارت دیدند.

از روز ۵ فروردین سال ۱۳۹۸ همزمان با اعلام سازمان هواشناسی مبنی ورود سامانه بارشی متراکم در جنوب و غرب ایران، بر اثر بارندگی‌های شدید در شهرهای استان لرستان از جمله معمولان، دورود، خرم‌آباد، پلدختر و ویسیان سیل ایجاد شد. این سامانه بارشی در دو موج در تاریخ‌های ۵ تا ۹ و ۱۱ تا ۱۳ فروردین موجب ایجاد سیلاب و خسارت در شهرستان‌های استان لرستان شد. همچنین در این روز،‌ بر اثر بارندگی‌های شدید در شهر شیراز نیز سیل ناگهانی جاری شد.

از نخستین روزهای وقوع سیل در استان‌های شمالی کشور و همچنین شهر شیراز، استان لرستان و استان خوزستان باوجود تعطیلات نوروزی، اقشار مختلف مداحان، هیأتی‌ها و گروه‌های جهادی و مذهبی کشور برای کمک‌رسانی و خدمت به مردم سیل‌زده راهی شدند که در ادامه تلاش شده گوشه‌ای از فعالیت‌ها و حضور مداحان در این عرصه را نمایش دهیم:

امیر عباسی و مهدی رسولی در تازه‌آباد آق‌قلا

امیر عباسی و مهدی رسولی به همراه یک گروه جهادی متشکل از چهار هیأت هیأت شهدای گمنام تهران، هیأت یامهدی(عج) واوان اسلامشهر، هیأت ثارالله زنجان و هیأت فاطمیون بابل در منطقه «تازه آباد» آق‌قلا گلستان در حال خدمت رسانی هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس