امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

هیئت های مذهبی باید به دنبال ایجاد وحدت و همدلی در حوزه ملی و فراملی باشند

محمد علی صدیقی مدیر هیات رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت پیرامون نقش هیات مذهبی در ایجاد وحدت بین جامعه مسلمانان(شیعه و سنی) اظهار کرد: هیئت های مذهبی به دنبال ایجاد وحدت و همدلی در حوزه ملی و فراملی باید باشند.

وی افزود: برای ایجاد وحدت باید بین مسلمانان انسجام ایجاد گردد، بزرگان و مراجع شیعه و اهل سنت، حتی اگر اختلاف نظر هم داشته باشند هرگز اجازه ندادند خونی ریخته بشود.

این فعال فرهنگی مذهبی اضافه کرد:یکی از نیازهای امروز جامعه، وحدت است،که برای ایجاد وحدت و همدلی باید در فعالیت های مختلف به سمت همدلی و همگرایی برویم.

صدیقی با اشاره به اقدام موثر هیئت رزمندگان شهرستان بویین میاندشت در جذب جوانان و نوجوانان بیان کرد: هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت؛ حدود ۵ سال است که تشکیل شده و برنامه هفتگی را در دستور کار خود دارد.

وی افزود: در هیئت رزمندگان این شهرستان برای جذب جوانان بیشترین فعالیت صورت گرفته است و حتی مسئول هیئت جوانان را نیز از بین جوان های فعال مجموعه انتخاب کرده ایم.

عضو فعال هیئت رزمندگان در ارتباط با نقش تاثیر گذار هیئت و مسئولان آن برای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) بین احاد جامعه تصریح کرد: برای محقق کردنم این امر مهم در جامعه، ما آماده هستیم تا همکاری خوبی با هیئت های مذهبی دیگر داشته باشیم و تلاش می کنیم تا با بهترین شکل ممکن شرایط را برای هیئت های مذهبی فراهم کنیم.

وی ادامه داد: این امر مهم را در هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت به اجرا گذاشته ایم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس