امروز: / السبت 21-رمضان-1440 / Saturday 2019-May-25

مناسبت روز
پیام روز :

ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان

خلیل الله خشتی مدیر هیأت رزمندگان اسلام بهارستان گفت : ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان با توسط هیأت رزمندگان اسلام این شهر برگزار گردید .

وی گفت :به همت جوانان عاشورایی هیأت رزمندگان اسلام بهارستان ایستگاه صلواتی و پذیرایی همراه با نور افشانی به مدت سه روز در محل فلکه ولی عصر (عج) شهر بهارستان پذیرای شهروندان ولایت مدار شهر بهارستان بود

ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - ایستگاه صلواتی ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - ایستگاه صلواتی ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - ایستگاه صلواتی ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - ایستگاه صلواتی

خشتی هم چنین اضافه کرد : جشن بزرگ ولایت در شام عید غدیر با پذیرائی هیأت رزمندگان اسلام و با همکاری شهرداری بهارستان در فرهنگسرای ایثار و شهادت این شهر برگزار گردید . اجرای گروه سرود یاوران آفتاب و گروه موزیک ۱۵خرداد  ، سخنرانی حجت الاسلام حسینی سیرت و مولودی خوانی برادران ابراهیمی و جایی همراه با برگزاری مسابقات شاد و متنوع و نور افشانی از جمله برنامه های این جشن بود .همچنین از دیگر برنامه های این جشن برپایی نمایشگاه نهج البلاغه و کار آ فرینی و حسینیه کودک در حاشیه مراسم توسط هیات پیروان عترت بود.

ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - جشن شام عید غدیر

این مدیر فعال و نمونه هیأت رزمندگان اسلام با اشاره به ثواب اطعام در عید غدیر گفت : پخت و توزیع بیش از ده هزار غذا در طرح اطعام غدیر با همکاری بنیاد غدیر و خیرین و هیأت امنا مساجد فاطمیه ، علی بن ابیطالب و توزیع در سطح شهر بهارستان محله های فاز ۳،چهل ستون و مساکن مهر از ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان بود .

ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - اطعام

خشتی مدیر فعال فرهنگی در بهارستان  در پایان اضافه کرد : کاروان شادی غدیر در روز عید غدیر از ساعت ۹ صبح از فلکه تاسوعا به سمت مصلی نماز جمعه برپا گردید.
در پایان این برنامه از سادات شهر بهارستان تجلیل و به قید قرعه به برندگان هدایایی اهدا شد .
همچنین برنامه گروه رزمی کاران ذوالفقار و مولودی خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود که به همت جوانان عاشورایی هیأت و با همکاری روابط عمومی شهرداری بهارستان برگزار گردید .

ویژه برنامه های عید غدیر در بهارستان - کاروان شادی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس