امروز: / الخميس 19-رمضان-1440 / Thursday 2019-May-23

مناسبت روز
پیام روز :

چرا امام زمان در برابر این همه ظلم سکوت کرده اند؟// حجت الاسلام کرمی در ویژه برنامه قرار عاشقی جمعه ۲۶ مرداد هیئت رزمندگان اسلام جنوب اصفهان

احسان صفایی مدیر روابط عمومی هیات رزمندگان اسلام جنوب اصفهان گفت : قرار عاشقی این هفته به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن همراه با سخنرانی حجت السلام والمسلمین مهدی کرمی و قرائت زیارت آل یاسین توسط کربلایی محمد مرادی در جمع هیات رزمندگان اسلام جنوب اصفهان در خیمه حسینی گلستان شهدا اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی کرمی در ویژه برنامه قرار عاشقی جمعه ۲۶ :

چرا امام زمان در برابر این همه ظلم ، جنگ و خونریزی سکوت کرده و کاری نمی کند ؟؟ یکی از روش های جنگ نرم این است که القا کنند خدا و پیامبر و امامی در کار نیست ، چرا که اگر بود جلو ظلم و فساد و جنایات را می گرفت .

قدمت این تاکتیک در جنگ نرم اعتقادی بیش از هزاران سال پیش می باشد آنجاییکه فرعون به فرمانداران و مشاوران خود می گوید کشتن موسی را به من واگذار کنید من او را می کشم و او هم از خدایش کمک بطلبد .

در سوره غافر آیه ۲۶ بسیار زیبا مطرح می کند که علت کشتن موسی را دو دلیل معرفی میکند:

۱-  إِنِّي أَخَافُ أَنْ يُبَدِّلَ دِينَكُمْ – می‌ترسم که آیین شما را تغییر دهد

۲-أَنْ يُظْهِرَ فِي الْأَرْضِ الْفَساد – در زمین فتنه و فسادی برانگیزد

در مقابل ، موسی(ع)  می فرماید : إِنِّي عُذْتُ بِرَبِّي وَرَبِّكُمْ مِنْ كُلِّ مُتَكَبِّرٍ لَا يُؤْمِنُ بِيَوْمِ الْحِسَابِ – من به خدای آفریننده من و شما (و همه عالم) از شرّ هر (کافر) متکبری که به روز حساب ایمان نمی‌آورد پناه می‌برم.

این شیوه در تاریخ باز هم نمونه هایی  دارد آنجایی که حضرت زینب در مقابل ابن زیاد قرار گرفت و ابن زیاد از این تاکتیک اعتقادی استفاده کرد که بگوید خدا باعث شد که که حسین(ع) کشته شود و خدا به ما کمک کرد که برادر تو را بکشیم اما حضرت زینب(س) صبورانه می فرماید ما رأيت الا جميلاً…..

در دنیا ظلم می کنند جنایت میکنند فساد می کنند بعد می گویند چرا خدا کاری نمی کند چرا امام زمان(عج) کاری نمی کند

اتفاقا خدا دارد کار می کند امام زمان دارد کار امامت خود را انجام می دهد این ما هستیم که غافلیم ، ماییم که بی توجهیم، ما دشمن شناس نیستیم ما گام موثری به سوی دوست برنداشتیم اهل تولا و تبری نیستم با تمام اینها دیگر نباید به هنگام بروز و ظهور عواقب بگوییم چرا خدا وامام زمان کاری نمی کند …

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس