امروز: / الإثنين 13-شعبان-1441 / Monday 2020-April-6

مناسبت روز
پیام روز :

گروه جهادی هیأت رزمندگان این بار در راه سیستان و بلوچستان

در جریان مشکلات ناشی از وقوع سیل در سیستان و بلوچستان، همچون حوادث گذشته هیئت رزمندگان استان اصفهان با همه توان برای یاری به مردم این استان آماده شده است.

به گزارش خبرگزاری رزمندگان، به دنبال بارندگی‌های ۲۰ تا ۲۲ دی در استان سیستان و بلوچستان به ویژه در نیمه جنوبی آن، در بخش‌هایی از این استان سیل به راه افتاده و راه ارتباطی ۸۹۰ روستای این استان به طور کامل قطع شده است، البته با تلاش شبانه‌روزی نیروهای امدادی تاکنون راه ۵۰۰ روستا باز شده است.

 

گروه جهادی هیأت رزمندگان این بار در راه سیستان و بلوچستان

محمد نادرالاصلی مسؤول هیأت رزمندگان اسلام اصفهان نیز از اعزام گروه های جهادی این هیأت به سیستان و بلوچستان و تهیه اقلامی از جمله کپسول‌های گاز، آب آشامیدنی، آرد، پتو و وسایل اولیه توسط این هیأت خبر داد و گفت: یک کامیون آب آشامیدنی شامل ۸ هزار شل و پتو تاکنون برای این مناطق جمع‌آوری شده و بخشی از کمک‌های مالی هم برای تهیه آرد در نظر گرفته شده است و ظرف امروز و فردا به این مناطق ارسال می‌شود.

مسؤول هیأت رزمندگان اسلام اصفهان در ادامه بیان کرد: در حال حاضر یک گروه جهادی به این مناطق اعزام شده است و در حال تلاش برای تأمین اقلام مورد نیاز برای پاکسازی این مناطق از جمله لجن‌کش هستیم، مردم می‌توانند کمک‌های خود را به ۵۳ دفتر هیأت رزمندگان اسلام در سراسر استان تحویل دهند

 

 

هیئت_رزمندگان_اسلام_استان_اصفهان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس