امروز: / السبت 21-رمضان-1440 / Saturday 2019-May-25

مناسبت روز
پیام روز :

هیئت های مذهبی با الگو قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری، از مسائل تفرقه انگیز پرهیز نمایند

علی حسین زاده مدیر اجرایی هیئت رزمندگان اسلام شهرستان دهاقان پیرامون وحدت در جامعه اسلامی بیان کرد: هیئت های مذهبی با الگو قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری، نسبت به تقویت نکات مورد قبول شیعه و اهل تسنن تلاش کرده و از مسائل تفرقه انگیز پرهیز نمایند
این فعال فرهنگی مذهبی با اشاره به فعالیت های گسترده در حوزه فرهگی و مذهبی در مسیر جذب جوانان ونوجوانان بیان کرد: در هیئت رزمندگان اسلام شهرستان دهاقان برنامه های گوناگونی اعم از برگزاری کلاسهای متنوع علمی، ورزشی و فرهنگی با هدف جذب جوانان و نوجوانان صورت می گیرد.
وی افزود: برگزاری اردوهای فرهنگی زیارتی با هدف کادرسازی و تشکیل حلقه های معرفتی و همچنین ایجادانگیزه درجوانان از دیگر اقدام هایی است که در این مجموعه انجام می گیرد.
حسین زاده ادامه داد: مسئولیت دادن به جوانان ، شناخت و کشف استعداد آنها و پرورش توانایی و ظرفیت آنان، می تواند کمک شایانی به جامعه کند.
عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام شهرستان دهاقان با بیان اینکه جوانان به عنوان قشر فعال در جامعه می توانند در ترویج فرهنگ اهل بیت(ه)نقش اثرگذاری داشته باشند اظهار کرد: جوانان به عنوان فعالترین و پرشورترین قشر جامعه می توانند در ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) نقش مفید و سودمندی ایفا کنند، لذا باید به این قشر توجه ویژه کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان میباشد .

قالب وردپرسقالب وردپرس